Neurotek

Specjaliści od profilowania i analizy uwagi

Neurotek dostarcza innowacyjne rozwiązania w zakresie profilowania uwagowego, których celem jest uwolnienie potencjału każdej jednostki.

Nasz oparty na chmurze komputerowy test MOXO zapewnia zarówno skuteczne wsparcie diagnostyczne, jak i naukową ocenę ludzkiej uwagi.

Nasza historia

Neurotek powstał z wizją dostarczania nowych i nowoczesnych rozwiązań w zakresie profilowania uwagowego. Nasz flagowy produkt – MOXO – to wiodący w branży, w pełni internetowy i chmurowy, potwierdzony badaniami klinicznymi, test ciągłego wykonywania (CPT).

Pochodzenie nazwy to „Mokuso”, czyli krótka medytacja przed treningiem (sztuk walki) służąca wyciszeniu umysłu. Nacisk położony jest na oczyszczenie umysłu z rozproszeń i osiągnięcie stanu gotowości umysłowej i opanowania.

Używany przez wiele instytutów i klinik na całym świecie MOXO Diagnosis zapewnia obiektywną i szczegółową ocenę zarówno w badaniach przesiewowych, jak i wsparciu diagnozy trudności i deficytów uwagowych.

Wczesna diagnoza ADHD zwiększa szanse na zatrudnienie i stabilność pracy, znacząco poprawiając jakość życia milionów ludzi na całym świecie.

Dzięki doświadczeniu i wiedzy wynikającej z przeprowadzenia niemal miliona testów MOXO na całym świecie oraz ponad setki recenzowanych publikacji naukowych i badań akademickich, Neurotek rozszerza profilowanie uwagi poza sferę kliniczną – dzięki MOXO Profiler, pierwszemu w branży profilerowi uwagi opartemu na danych populacji ogólnej, zaprojektowanemu tak, aby obejmował całe spektrum uwagi.

Identyfikacja mocnych i słabych stron uwagi umożliwia uczniom optymalizację strategii uczenia się i poprawę wyników w nauce.

Zarząd Neurotek

Dr. Jacob (Yaki) Dayan

CEO

(Dyrektor Operacyjny)

Jennifer Gendron

CRO

(Dyrektor ds. Ryzyka)

Rada doradcza

Dr. Sam Goldstein

Mickey Revenaugh

Prof. César Soutullo